Pokoje nad Wigrami

Nasza oferta

Nasz dom znajduje się w Starym Folwarku, 10 km od Suwałk. Jest to niewielka miejscowość wypoczynkowa, położona w sercu Wigierskiego Parku Narodowego, w cichym i ustronnym miejscu, z dala od zgiełku i hałasu. Oferujemy Państwu oddzielną część domu z osobnym wejściem, w której znajdują się przytulne pokoje, w sumie 14 miejsc noclegowych.

Dla gości chcących przygotować sobie posiłek na miejscu, oddana jest wyposażona kuchnia (lodówka, kuchnia gazowa, naczynia, stół dla 6 osób).

Aktywny wypoczynek

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Na terenie posesji znajduje się wypożyczalnia rowerów górskich (na miejscu posiadamy 10-12 rowerów, także foteliki dla dzieci), które ułatwią przemierzanie licznych szlaków turystycznych, otoczonych pięknym krajobrazem i dziewiczym terenem, który na długi czas zostaje w pamięci.

Po aktywnie spędzonym dniu proponujemy odpocząć pod altaną przy grilu, który jest do dyspozycji.

cennik naszych usług (sezon 2023)

ID Opis Cena
1 Cena noclegu 1 osoby 50-100 zł
2 Rower górski 50 zł cały dzień (od rana do wieczora) lub 10 zł/h

Rezerwacja pokoju

Warunkiem pełnej rezerwacji pokoju jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu na podane niżej konto. Reszta należności za pobyt płatna jest w dniu przyjazdu. W przypadku krótkich pobytów 1-3 noclegi - prosimy o wpłatę 50%.

Marcin Abramowicz
Stary Folwark 79
16-402 Suwałki

mBank - 62 1140 2004 0000 3102 4161 0484

*Tytuł wpłaty: "Imię i nazwisko / ilość osób / termin pobytu / nr kontaktowy"

Przyjazd ze zwierzętami możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu tego z gospodarzami.